Digital Transformation Office
Creative Office|England
Software Office|Moscow
Digital Media Office|Silicon Valley
MÜŞTERİ PANELİ
Projem ne durumda?

Giriş Yap

Başarılı bir insan olmak için çalışmayın ! Aksine önemli bir insan olmak için çalışın.
Albert Einstein

Bir web siteye mi ihtiyacınız var ?

Günümüzde artık bir çok işletme ve bir çok işyeri internet sitesi sahibi olmaktadır.


Çağımızın en büyük serüveni olan internet sitesi artık bir çok işlerimizi halletmemize ve işlerimizin bir çoğunu siteler üzerinden yürütmekteyiz . Web sitesi sahibi olarak faliyet gösterdiğiniz alanda hizmet verebilirsiniz . Daha fazla müşteriye ulaşabilir aynı zamanda müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz. İnteraktif ortamda yer almanız potansiye müşteri artışı ve yükselişinizi sağlayacaktır.

Sizinde  artık bir web siteye ihtiyacınız olduğuna eminim . Hemen benimle iletişime geçerek kişisel , kurumsal web sitenizi beraber kuralım .

TASARIMA ve KURGUYA BAĞLI ARAYÜZ ANALİZİ : Tasarımdan ve tasarımı üretirken kullandığımız kurgudan detayları alarak kullanıcı etkileşimine dönüştürme aşamasında kullanacağımız teknolojileri seçiyoruz , ve kısa bir araştırma ile web tasarım ve geliştirme sürecine başlıyoruz.

TASARIM DÖKÜM SÜRECİ: Seçmiş olduğumuz teknolojileri kullanıp, W3C standartlarını da gözeterek , tasarımda gördüğünüz bütün detayları ara yüze aktarmaya başlıyorum. Tasarımı yapılırken hissedilen enerjiyi gerçek görünümde de sunabilmek adına ekip içi ciddi bir iletişim trafiği yaşıyoruz. “Tamam, oldu bu iş!” dediğimizde de bu ara yüzü size gerçek bir web ortamında yeniden sunuyorum.

EKRAN TESTLERİ ve DENEYİM GELİŞTİRME SÜRECİ: Size sunulduktan sonra projenizi mobil öncelikli olarak birçok ekran çözünürlüğünde test ediyorum ve çoklu ekran uyumluluğuna göre geliştiriyoruz. Projenizi gerçek bir kullanıcınız gibi deneyerek yorumlar yapıyoruz ve bu yorumlar ile daha iyi yapabileceğimiz bölümleri belirleyip yeniden düzenliyoruz. Ara yüz geliştirme süreci biten projenizi arka yüz geliştirmesi için kodlama sürecine gönderiyorum.

Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz.