Digital Transformation Office
Creative Office|England
Software Office|Moscow
Digital Media Office|Silicon Valley
MÜŞTERİ PANELİ
Projem ne durumda?

Giriş Yap

Başarılı bir insan olmak için çalışmayın ! Aksine önemli bir insan olmak için çalışın.
Albert Einstein

E-Ticaret Sitesi

Online Satış Sitesi

E-ticaret Sitesi hızla gelişen dijital teknoloji ile birlikte insanlar artık alışverişlerini web üzerinden yapmaktadır.


Mağazaları gezip ürün aramak yerine internet ortamından bulundukları yerden ürün beğenip dilerse mağazaya gidip isterse de internet üzerinden alışveriş yapabilmektedirler.

Günümüzde e-ticareti kullanarak büyümeyi hedefleyen firmaların birçoğu yanlış yönlendirmelerden kaynaklanan büyük hatalardan dolayı e-ticaretten verim alamamakta ve e-satıştan kaçınmaktadır. E-ticaret konusunda bizlerden profesyonel çözüm ve destek alarak kurumsal bir çatı altında çalışan tüm firmalar ise yatırımlarını doğru yöneterek satış hacimlerini %15 ile %59,8 arası artırdığı görülmektedir.

E-Ticaret Neden Önemli ?

E-Ticaret Sitesi Kurmak zor değildir, ayrıca istatistiklere göre Türkiye’de E-ticaret sitesinin payı oldukça yüksektir. Türkiye’nin 2015 ve 2019 yılları arasında e-ticaret satışlarında büyük bir ilerleme kat ettiği istatistiksel verilerde görülmektedir.

E-ticaret sistemleri sadece web sitesinden ibaret değildir. Sektördeki birçok web sitesinden sanal mağaza açarak satışlar gerçekleştiren firmalar, komisyon oranlarından ötürü kar marjlarının birçoğunu diğer firmalara bırakmaktadır. Bu sebeple hazır e-ticaret sitesi yerine işletmenize özel tasarım tercih etmelisiniz.

Sizde E-ticaret sistemine geçmeyi düşünüyor iseniz kesinlikle Profesyonel yardım almayı hedeflemelisiniz. Xml Entegrasyonu, özel arayüz tasarımı, çok kolay yönetilebilir yönetici paneli, sipariş sistemleri, kargolama sistemleri ve bildirimleri, kargo takip sistemleri, 3d secure (güvenlikli) ödeme sistemleri, ssl güvenlik sertifikaları gibi birçok konuda son derece profesyonel yardıma ihtiyacınız olacaktır.

www.tahaakalan.com.tr  olarak daha önce yapmış olduğumuz çalışmalara ve portföyümüze bakarak kalitemizi görebilir ve ölçebilir. Size vereceğimiz hizmetin değerini tartma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz.