Digital Transformation Office
Creative Office|England
Software Office|Moscow
Digital Media Office|Silicon Valley
MÜŞTERİ PANELİ
Projem ne durumda?

Giriş Yap

Başarılı bir insan olmak için çalışmayın ! Aksine önemli bir insan olmak için çalışın.
Albert Einstein

Grafik Tasarım Hizmeti

Grafik Tasarım Hizmeti , profesyonel grafik tasarım ekibi ile sizlere profesyonel ve yaratıcı tasarımlar sunmaktadır. Freelance Grafik Tasarım fikirlerinizi ve kurumsallığınızı fark edeceksiniz.


01 Grafik Tasarım Uzmanı Muhammed Taha AKALAN; Dinamik grafik tasarım ekibi ile sizlere profesyonel ve yaratıcı tasarımlar sunmaktadır. Tasarım fikirlerinizi ve kurumsallığınızı fark edeceksiniz. Tasarımlarınızın en nihayetli şekilde uzman eller tasarımdan çizilmesi için bizi tercih etmeniz doğru bir karar olacaktır .Revize yöntemlerimiz ile en güzel sonuca ulaşana dek çalışıyoruz.

02 Kurumsal imaj tasarımı nedir? Kurumsal imaj tasarımı; bu tasarımlar, firma logosu, kartvizit, antetli kâğıt, antetli zarf ve kapak gibi etkinlik sırasında ihtiyaç duyulan görsel çalışmaları içerir. Kurumsal imaj tasarım bununla birlikte tasarım sürecinde fikirlerinizi ileterek size renk ve çizgiler konusunda önerilerde bulunuyoruz. Lakin ilk görevimiz her zaman hayallerinizi ve isteklerinizi gerçekleştirmek. 03 Kurumsal imajın faydaları Bu, şirketinizin itibarının kaynağıdır. Müşterileri güven dolu hale getirin. Reklam çalışmalarında değerlendirme. Orijinal araştırmayı saklayın. Firmanın işine verdiği önemi yansıtır.

Grafik Tasarım Hizmeti Çalışma Süreci

1 Hazırlık Mutabık kalınan işe göre kesin teslimat süresini belirleyin, en iyi öğrenme planını formüle edin ve müşterilerle fikir alışverişinde bulunun. Fiyat performans dengesi, işletmenizin ihtiyaçlarına bağlı olarak değişebilir. Bizler, zamanında teslim edilemeyen işleri asla kabul etmez.

2 Çalışma Süreci Projeyi planlanan teslim süresi içerisinde teslim etmek için çok çalışmaya başlayacağız. Çalışma sırasında, her bir düzenlemeyi müşteriyle teyit edeceğiz ancak böylece proje sonuçlara doğru ilerlerken herhangi bir sürprizle karşılaşmayacaksınız.

3 Sonuç Sıkı çalışmanın ardından projeniz teslim edildi ve artık profesyonel grafik hizmetlerinin gücünden yararlanabilirsiniz. Tüm baskı ve baskı işlerinizde bizler , gerekli hazırlıkları ve basılabilir . Grafikleri matbaanız ile paylaşacak veya fason yazıcılarımızdan fiyat alarak fiyatları karşılaştırmanıza olanak sağlayacaktır. En güzel anları mükemmelliklerle tasarlayalım

Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz.