Hakkımda

man-work-working-with-laptop_164911-911__626x626.jpg

Hakkımda Ben Muhammed Taha

Merhabalar öncelikle ; ) Profesyonel bir Yazılım Uzmanıyım  , aynı zamanda Çok harika bir Grafik Tasarımcıyımdır da . Bunlarla beraber Profesyonel Fotoğrafçıyım 

Tasarım ve Yazılım sürecinin her aşamasından zevk alıyorum, tartışma ve işbirliğinden konsept ve uygulamaya kadar, yaptıklarımda , tasarladıklarımda sizlerin mutluluğunuzu görünce ehl-i memnuniyeti buluyorum. 10 Yıl'ı aşkın bir süredir bu sektördeyim. İşlerime bir bakın ve projenizi tartışmak, geliştirmek, harikalar ortaya çıkarmak istiyorsanız, lütfen benimle iletişime geçin derim ?? . Profesyonel bir web / grafik tasarımcı olarak uzun yıllara dayanan deneyimim sayesinde, projenizi başarıya ulaştırmak için gerekli bilgi , beceri ve Öz Güven'e sahibim .

Becerilerim .

Bilgi ve becerilerimin yüzdesini sizinle paylaşmak isterim .

PHP98%
HTML & css95%
Grafik Tasarım92%
Sosyal Medya89%
E-Ticaret85%

Başarı Tesadüf Değildir.

Hiç bir başarı tesadüf değildir , tesadüf olmadığı gibi azim , istek ve başarı doğrultusunda ilerleme kaydetmek gerekmektedir.

Önemli olan maddiyat değil , gurur kaynağı çalışma çıkartmak ...

Maddiyat'ın arkaplanda kaldığı , ön planda gurur kaynağı herkesin bakınca dönüp tekrardan hayranlıka bakacağı çalışmalara önem vermekteyim .

Ne yaparsan yap , AŞK ile yap .

Aşk , sevgi , huzur ile yapılan her çalışma ve işlem sonunda başarı ve mutluluk getirmektedir. İşimi AŞK ' la yapıyorum <3
0
Ekip Arkadaşı
0
Tamamlanan Proje
0
Mutlu Müşteri
0
Kazanılan Ödül

Başarıya ulaşmak içinaşk'lasevgiyleöz güvenlehayatını kurgula

İş Ortakları & Partnerler

Ulusal ve uluslar arası iş ortakları ve partneler

Client 1
Client 2
Client 3
Client 1
Client 2
Client 3
alt-logo-v3__137x85.png

Search