Hizmetlerim

İlustrasyon

İlüstrasyonel çalışmalar ile logo , grafik tasarım , kartvizit, ambalaj , kutu tasarımı , araç giydirme , broşür , slider , walpaper , kurusal kimlik , ürün görsel iyileştirilmesi gibi bir çok faktörde sizlere destek verebilirim.

Sosyal Medya | Dijital Platform

Sosyal Medya alanında Kurumsal / Bireysel hizmet sağlayabilir , milyonlarca kişiye ulaşabilmeniz ve en gözde konumda olmanız için sizlere hizmet verebilirim .

Web Tasarım | Web Yazılım

Web Tasarım alanında Kurumsal Web Tasarım , E-Ticaret , Ürün Tanıtım , Blog , Haber Sitesi vb. alalarda  bu güne dek harika işler başardım sizler içinde mhteşem işler yapabileceğime son derece kararlıyım .

Hosting | Sunucu | Siber Güvenlik

Web sitelerinizi , çalışmalarınızı , verilerinizi koruyabileceğiniz , barındırabileceğiniz üst düzey güvenlikli Hosting veya Suncu sağlayabilirim

E-Ticaret

Günümüzün en kolay para kazanma yöntemi olan ve yeni nesil alışveriş çağı olan, E-Ticaret'te sizlere uygun satış sistemi kodlyabilir, E-Ticaret alanında direktifler verebilirim.

Profesyonel Fotoğrafçılık

Düğün , Nişan , Dış Çekim , Doğum , Ürün Çekimi , Kısa Film , Albüm Çekimi , Tanıtım Film'i gibi bir çok alanda sizlere hizmet verebilirim .

Neden beni tercih etmelisiniz ?

Neden mi ? ; Hayallerinizi gerçeklere dönüştürmek istediğinizi , hedefinizin sektörde ki rakiplerinizi sollayarak en üst sıralara yükselmek istediğinizi biliyorum . İlgili alanlardaki tecrübeler , üstün ödüllü projeler , başarılar ve en önemlisi Öz Güven sahibiyim ;)

Service Image

Analistlik ve Sektörel Araştırma

Projelerin başlangıcında sektörel araştırma ve analizleri sizlerle birlikte paylaşarak çok daha iyi işler başarmayı hedeflerim .

Hızlı ve Özverili Çalışma

Çalışma sürecini oldukça hızlı ve özverili bir şekilde yürütürüm , bu nedenle çok değerli olan zamanın kayba uğramasını engellemiş olurum .

İş Başlangıcı ve Ödeme Süreci

Teklif ve ön ödeme süreci boyunca sizin bütçenize uygun buna mütakib kaliteli çalışmaların gün yüzüne çıkması için çalışıyorum .

Hemen Başlayalım !

Hayallerinize ve hedeflerinize ulaşmak için geç kalmayın .

Benimle İletişime Geçin

Harika & Göz Alıcı Fİkirler,Tasarımlar & Kodlamalar ...

Sizinde bunlardan birine ihtiyacınız varsa hemen benimle iletişime geçebilmeniz adına size bir adet
"Benimle İletişime Geçin " butonu bırakıyorum

Artık Zaman Kaybetmeyeceksiniz

Zaman kaybetmemek için
"Hizmetlerim" kısımına bakmanızı tavsiye ediyorum . 

Kaybettiğiniz her dakika kazanacağınız bir çok başarıya engeldir !

alt-logo-v3__137x85.png

Search