Digital Transformation Office
Creative Office|England
Software Office|Moscow
Digital Media Office|Silicon Valley
MÜŞTERİ PANELİ
Projem ne durumda?

Giriş Yap

Başarılı bir insan olmak için çalışmayın ! Aksine önemli bir insan olmak için çalışın.
Albert Einstein

Küçük İşletmeler İçin Web Sitesi

Elbette ki, küçük bir işletme için web sitesi oluşturmanın çok basit bir süreç olduğunu biliyorsunuz. Ancak bu her zaman böyle değildir. Şu anda bir web sitesi hızlı bir şekilde oluşturulabilir, ancak iyi görünen ve şirkete hak ettiği performansı sağlayabilecek bir web sitesi tasarlamak çok karmaşık olabilir. Gerçekler, aşağıdaki stratejilerin doğru olduğunu kanıtladı: Uzun vadede, bu sadece size güven getirmeyecek, aynı zamanda size zaman ve enerji tasarrufu sağlayacaktır.

  • Sistematik bir plan oluşturun

Öncelikle güvenilir bir planın nasıl oluşturulacağından bahsedelim. Burada web sitesi hedeflerinizi ve bunlara nasıl ulaşacağınızı açıkça tanımlamayı bekliyorsunuz. Bu adım birçok nedenden dolayı çok önemlidir: Planınız gelecekteki kararlar için temel sağlar. Lansman tarihlerini ve hedeflerini belirlerken bir yol haritası olarak kullanılabilir. Meydana gelebilecek beklenmedik kazalara karşı hazırlıklı olacaksınız. Bir plan yapmanın en kolay yolu, web sitenizin izleyicileri ve web sitenizin temel öğeleri hakkında sorular sormaktır. Örneğin, kendinize “Web sitemin amacı nedir?” Veya “Bir web sitesi geliştirirken bütçem ne olmalıdır?” Diye sorun. Benzer sorular sorabilirsiniz. Bu soruların bazılarının cevapları açık görünebilir, ancak cevapları hedefleriniz ve ihtiyaçlarınız hakkında daha derin sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Cevabı bulduktan sonra, hedefleri önceliğe göre sıralayabilir ve onlara nasıl ulaşacağınızı hesaplayabilirsiniz.

  • Platformunuzu belirleyin

Bu karar planınızı yarattıktan sonra en önemli adımdır. Hatanızı yavaşlatabilir, bütçenizi yavaşlatabilir ve yükleyebilirsiniz; bu adıma acele etmeyin.

İşte istediğiniz seçenekler ve her birinin olumlu ve olumsuz yönleri vardır:

İçerik Yönetim Sistemi (CMS)

WordPress ve Joomla! Çoğu işbirliği platformu (kullanım kolaylığı, esneklik ve ölçeklenebilirlik gibi) bir denge sağlayabilir. Örneğin, küçük işletmeniz için bir web sitesi oluşturmak için WordPress’i kullanmak, orta düzeyde beceriler gerektirir; örneğin, eklentileri yükleyebilmek web sitenizin esnekliğini artırmaya yardımcı olacaktır. WordPress gibi bir CMS ile bir web sitesi oluşturmak zor değildir, ancak bir web sitesi oluşturmak için bir web sitesi mimarı kullanmak kadar kolay değildir.

Kodlama Yöntemleriyle (HTML – PHP – ASP.NET)

 Bu yöntem size maksimum esneklik sağlayacaktır. Ancak, kendi site kodunuzu yazmak özel bilgi gerektirir ve bunu kendi başınıza yapmak ihtiyaçlarınızı karşılamayabilir.

Şu anda, hedeflerinize ulaşma şeklinizi araştırmalısınız, yaptığınız planı düşünün. Seçtiğiniz ilk hedeflerinize uygun olarak yerleştirilmiş olmasına rağmen, zaferin statüsünü tek bir ziyarette kullanmanın sadeliği, düşünülecek motor bulun.

  • Alan adınızı seçin

Bu karar için, ilk başta etki alanı ve barındırma hakkında konuşalım. Eviniz olarak barındırılan kontrol edebilirsiniz “. İnsanların evinizi bulmak için evinizi bulmak için, onları ele almanız gerekir. Bu sizin alan adınızdır.

İşinize uymayan bir etki alanının adı, ziyaretçilerin başkanları kafaları olduğu için doğru alan adını seçmek için çok önemlidir. İnternete hiç gelmedin en kötü sahne.

En doğru etki alanını bulmak için, becerilere ve yaratıcılığa ihtiyacınız var, ancak bu kısa noktalardan ve etki alanı telaffuzlarından biridir. Eğer bir marka ismi ise, çok daha iyi! Tek bir çoklu alan adını sektöre ve karelere (örneğin tasarım, kulüp fotoğrafçılığı vb.) Yukarıdaki önerilerin üstünde.

  • Size uygun Hosting hizmetini seçin

Hosting tedarikçisini bulmak için, etki alanı adınızı seçmeniz önemlidir. Yanlış karar bu büyümeyi genişletemediğinde, kendinize bağlanması imkânsız olan ile ilişkilendirmeye yol açabilir.

Hosting, web sitenizi başarılı bir şekilde başarılı bir şekilde belirlemede önemli bir rol oynar.

Bu karar küçük bir araştırma gerektirir, ancak daha fazlası, aşağıdakileri gösterebilecek bir konaklama hizmeti tercih etmeniz gerekir:

7/24 destek (herhangi bir zamanda mevcut olmalıdır).

Her bakımdan seçtiğiniz platform için bir barındırma planı yeterli olmalıdır.

Endişelenmenizi gerektirmeyen bir iç güvenlik sistemi olmalıdır.

Orijinal ihtiyaçlarınızı karşılayabilmelisiniz ve uyarlanabilecek özellikler sunmalısınız.

Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz.