Digital Transformation Office
Creative Office|England
Software Office|Moscow
Digital Media Office|Silicon Valley
MÜŞTERİ PANELİ
Projem ne durumda?

Giriş Yap

Başarılı bir insan olmak için çalışmayın ! Aksine önemli bir insan olmak için çalışın.
Albert Einstein

Midyat Logo Tasarım

Ustalıkla hazırlanmış tasarımsal açıdan hatasız bir logo tasarım çalışması


gerçekleştiriyoruz. Bu sayede müşterilerinizin, çalışanlarınızın beğenisini kazanan prestijli veya hangi konseptte isterseniz o konsepti yansıtan harika tasarımlara imza atıyoruz.

Logolarınız bütün ortamlara uyum sağlaması için Midyat Logo Tasarım – Muhammed Taha AKALAN Tasarım Ofisi özenle çalışmaktadır. Logolarınız Dünya’daki en yüksek çözünürlüklü baskı makinesinde basılsa dahi asla net görüntüsünden ve renklerinden hiç bir şey kaybetmez. Piksellenme dediğimiz sorunları tamamen ortadan kaldırıyoruz. Bunun dışında en yüksek çözünürlüklü ekranlarda dahi kusursuz görüntü alabilmektesiniz.

Logolarınız evrensel tasarım standartları göz önünde bulundurularak tasarlanmaktadır. Bu sayede Midyat Logo Tasarım sizlere eşsiz estetiklikle bezenmiş logolar tasarlar.

Logolarınızın devamındaki tasarımların mükemmelliği bizim yaptığımız logolar ile başlıyor. Ağaç yaş iken eğilir, bilirsiniz… Logo tasarım çalışması da böyle bir şeydir. Logolarınız belirli kurallar çerçevesinde tasarlandığında aynı standardı, işinin ehli bir tasarımcı rahatlıkla devam ettirebilmektedir. Kaliteli tohumdan kaliteli ürün elde etmek gibi bir şey, iyi ve özenli bir logo sahibi olmak…

Logo tasarımı ile birlikte size sunum yaparken hazırlayacağımız onlarca görsel size firmanızın istediğiniz yerde tanıtımını yapabilmeniz için hediyemiz olacaktır.

Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz.