Digital Transformation Office
Creative Office|England
Software Office|Moscow
Digital Media Office|Silicon Valley
MÜŞTERİ PANELİ
Projem ne durumda?

Giriş Yap

Başarılı bir insan olmak için çalışmayın ! Aksine önemli bir insan olmak için çalışın.
Albert Einstein

Profesyonel Web Tasarım

Profesyonel Web Tasarım Hizmeti

Tasarım Geliştirme Süreci

Tasarıma ve Kurguya Bağlı Arkaplan Analizi

Tasarım sürecinde kullanılan tasarım ve kurgudan detayları alarak, bunu kullanıcı etkileşimi sürecinde kullanılacak teknolojiye dönüştürmeyi seçtim ve kısa bir araştırma ile web tasarım ve geliştirme sürecini başlattım.

Tasarım Nakış Süreci

Tercih ettiğimiz teknolojiyi kullanarak ve W3C standartlarını göz önünde bulundurarak tasarımda gördüğünüz tüm detayları arayüze aktarmaya başladım. Gerçek bir görünüm tasarlarken hissettiğimiz enerjiyi sunabilmek umuduyla ekip içinde ciddi bir iletişim yürütüyoruz. "Bu işi tamamladım" dediğimizde bu arayüzü size gerçek bir ağ ortamında göstereceğim.

Görünüm Testleri ve Geliştirme Süreci

Size sunduktan sonra, projenizi mobil öncelikli birden çok ekran çözünürlüğünde test edip çoklu ekran uyumluluğuna göre geliştireceğim. Projenizi gerçek bir kullanıcı gibi deneyerek yorum yaptım ve bu yorumlarla daha iyi yapabileceğimiz kısımları belirledim ve yeniden düzenledim. Projenizi (arayüz geliştirme süreci sona erdi) arka uç geliştirme için yazılım departmanımıza gönderiyorum.

mta-ozel-desens1

Arkayüz Geliştirme Süreci

Entegrasyon Analizi

Yıllar süren web tasarım anlayışıma bağlı olarak geliştirdiğim içerik yönetim sistemi ile projenizin entegrasyonu için gerekli kontrolleri yaptık, modüler yapının ayarını tamamladık ve entegrasyona başladık.

Entegrasyon Tamamlama ve Test

Entegrasyonu güvenlik, performans ve optimizasyon unsurlarını göz önünde bulundurarak tamamlıyorum. Bu sürecin bir sonucu olarak projeniz yönetim paneli üzerinden yönetilebilir ve kullanıcıların hizmetine sunulabilir. Entegrasyon sonucunda W3C doğrulama testini geçtim ve projenizin arayüzünü geçtim ve test sırasında konsol hatası tamamen tamamlanana kadar geliştirme testi sürecine devam ettim.

Yönetim Paneli ve İşlevsellik

Ön sürüm projenizi Dijital Dönüşüm Ofisimizde veya online web seminerimizde ağırlayacağız, böylece projenizi tekrar deneyimleyebilir ve yönetim panelini kullanabilirsiniz. En son gereksinimlerinizi ve gereksinimlerinizi (varsa) alacağız ve yayınlama süreci hakkında bazı teknik bilgiler sağlayacağız.

mta-ozel-desens1

Proje Yayınlama Süreci

İçerik Girişleri ve Ufak Dokunuşlar

Yayından önce içeriği girmeye devam ettiğinizde, web sitenizi test edip notlar alacağım ve karşılaşılan bazı sorunlar için ince açıklamalar yapacağım. İçerik tamamlandıktan sonra düzeltmelerim tamamlanırsa yayınlayacağım.

Yayımlama Süreci

Projenizi alan adının bağlanacağı hosting alanına taşıyor ve ardından gerekli arama motoru bildirimlerini vererek yayın sürecini başlatıyorum. Ben ve ekip üyelerimiz olarak, bir sonraki maceraya hazırlanmak için kağıt projenizi gerçeğe dönüştürmekten mutluluk duyuyoruz ...

mta-ozel-desens1

Proje Yayınlama Süreci

Talep ve Değerlendirme

Projeyi yayınladığınızda bulduğunuz bazı sorunları gidermeye ve projenizi sürekli izlemeye devam ediyorum. Bu süreçte ihtiyaçlarınızı değerlendirip gerekli çalışmaları yapacağım.

Destek Sağlama ve Revizasyon

İhtiyaçlarınıza veya sonraki ihtiyaçlarınıza göre diğer iyileştirmeler ve revizyonlarla projenizi iyileştirmeye devam edeceğiz. Projeniz canlı yayın gibi yayın sürecine devam edeceği için modernize etmeye, test etmeye ve kontrol etmeye devam edeceğiz.

Mutlu Son...

Projeniz mi var ?

Hemen benimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz.