Digital Transformation Office
Creative Office|England
Software Office|Moscow
Digital Media Office|Silicon Valley
MÜŞTERİ PANELİ
Projem ne durumda?

Giriş Yap

Başarılı bir insan olmak için çalışmayın ! Aksine önemli bir insan olmak için çalışın.
Albert Einstein

Web Tasarımın Detayları

Web tasarım hizmeti bilindiği üzere alt yapı ve arayüz olmak üzere iki farklı alanda hizmet verilmektedir.


Web tasarım öncelikle hangi alanda başlamak istediğinize yönelik olarak harekete geçmenize odaklanılmalıdır. Web tasarım hakkında bilginiz yok ve hazır yaptırmak istiyorsanız bununla ilgili bir çok firma ve tüzel kişi bulunmaktadır . Bu alanda çalışmaya başlayacağınız zaman kurallarınız ve ön görüleriniz bulunması gerekmektedir , çalışmalarınızda kural ve iş düzeninizin olmadığı zaman istediğiniz verimi alamaz ve çalışmanıza yaptığınız yatırımlar tabiri caiz ise boşuna gidecektir. Başlıca tavsiye olarak şunları size iletebilirim ;

  • Alt yapı ne olmalı ? Bununla alakalı Google da bir çok makale ve yazı bulunmaktadır .
  • Arayüz nasıl olmalı ? İş alanınıza yönelik ve sizi yansıtan bir çalışma olması gerekmektedir .
  • SEO çalışması yapılacak mı ? Yöntem nasıl olacaktır ? Bunun ile alakalı bir çok makale ve uzman kişilerden destek almanız gerekmektedir.

Siz değerli okurlarıma belirttiğim bu özellikler ve kurallar olmazsa olmazınız ve sorularınız olsun . Yazılımcınızın özelliklebir önceki referans çalışmaları ve yaptığı çalışmaların kullanılabilirlik , özellik bakımından modern , çalışma stili bakımından ise son derece güvenlikli olmalıdır .

Web tasarım alanında ve bu konuda freelance web tasarım çalışan kurum veya kişiler ile çalışmadan önce ” Referanslar , Çalışma stili , Güvenlik ve özellik olarak modern , “ bu özelliklere ön planda göz atmalısınız .  Batman web tasarım , Mardin Web Tasarım alanlarında sizlere hizmet vermekten büyük onur ve gurur duyarım .

Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz.